Mgr. Kateřina Hromčíková

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!
Katka Hromčíková

Pozice ve Studánce

manažerka centra a DS Potůček
statutární zástupkyně

Co mám ve Studánce na starosti:

Ve Studánce působím již od roku 2011. Začínala jsem jako vedoucí v kroužku (v čemž pokračuji dodnes), později jsem byla oslovena stát se statutární zástupkyní a po rodičovské dovolené jsem zde našla i své zaměstnání. Na starosti mám celkovou koordinaci a řízení Studánky, zastupuji Studánku při jednání s ostatními institucemi, jsme manažerkou Dětské skupiny Potůček. Starám se o to, abychom neutratili více peněz, než máme a snažím se vymyslet, kde najít peníze pro to, co bychom do Studánky chtěli. Mám tedy na starosti finanční řízení a dotace, ale také péči o zaměstnance Studánky. Mým cílem je nalézat a udržet rovnováhu mezi jednotlivými složkami Studánky a z toho plynoucí spokojenost a tvůrčí chuť studánkového týmu. Tato pohoda se pak přenáší na naše návštěvníky.

S čím se na mě návštěvníci Studánky mohou obracet:

  • Obracet se na mě můžete se vším, minimálně budu vědět, kam vás nasměrovat dál;-)
  • Přímo poradím s přijímacím řízením do dětské skupiny Potůček a potažmo mateřských škol v Tišnově.
  • Kontaktujte mě, pokud chcete se Studánkou navázat spolupráci, nebo pokud byste chtěli ve Studánce pracovat.

Kvalifikace pro práci s dětmi – vzdělání/absolvované kurzy:

Jsem vystudovaný pedagog (matematika, deskriptivní geometrie, dramatická výchova, sociální pedagogika a pedagogika volného času). V rámci své činnosti ve Studánce jsme absolvovala akreditované kurzy v oblasti pohybových, výtvarných a hudebních aktivit pro kojence, batolata a předškolní děti.

Zkušenosti s dětmi jsem získala…

Od mládí jsem působila jako vedoucí kroužků a na táboře DDM Tišnov (dnes Inspiro), byla jsem učitelkou Literárně dramatického oboru na ZUŠ Tišnov a jsem hlavně máma tří dětí.