Přeskoč na hlavní obsah

Příměstské tábory

Termíny a témata příměstských táborů pro léto 2021

 1. tábor: 12. – 16. 7. 2021 – Poznáváme přírodu
 2. tábor: 19. – 23. 7. 2021 – Dobrodružství včelích medvídků
 3. tábor: 26. – 30. 7. 2021 – Zaoceánská plavba
 4. tábor: 2. – 6. 8. 2021 – Vesmírné putování
 5. tábor: 9 – 13. 8. 2021 – Pohádková babička
 6. tábor: 23. – 27. 8. 2021 – Země Nezemě

Všechny příměstské tábory jsou zcela naplněny!

V případě potřeby, nejasností a specifických dotazů kontaktuje Kateřinu Motejlovou, DiS. (775 050 557, studanka.tisnov@gmail.com)

Podrobněji k organizaci příměstských táborů ve Studánce

Letní příměstské tábory jsou určeny pro děti od 4 do 7 let, které mají zkušenost se „školkovým“ režimem. Prvňáčky bereme pouze v případě, že mají na táboře mladšího sourozence. Po zkušenostech z loňských let víme, že tříleté děti tábor ještě nezvládnou, i když třeba chodí od dvou let do předškolního zařízení. Program na táboře je fyzicky náročný (dlouhé vycházky, hry v lese), je motivován celotáborovou hrou a není prostor pro zvládání adaptačních úskalí (dítě nebude ve své školce, budou zde jiné paní učitelky i děti).

Program je zajištěn každý pracovní den 7.00 – 16.00 hod. Dítě je potřeba dovézt nejpozději do 8:00 a vyzvednout mezi 15:00 – 16:00.

Zajištěna je celodenní strava (oběd, 2 svačiny) a pitný režim.

Cena: 1 950 Kč (v ceně je již zahrnuta strava, pitný režim, materiál, odměny a vstupné)

V rámci zachování individuálního přístupu k dětem, má každý příměstský tábor maximální kapacitu 12 dětí, o které se starají dvě zkušené vedoucí, převážně s pedagogickým vzděláním.

Tábory probíhají v prostorách Rodinného centra Studánka, Riegrova 318, Tišnov. K dispozici je tělocvična, herna, uzavřené hřiště s herními prvky.

Každý tábor má svoje téma – celotáborovou hru. Během tábora chodí vedoucí s dětmi na vycházky po blízkém okolí, naším cílem je, aby děti trávily co nejvíce času venku. V rámci programu dále děti hrají různé námětové či didaktické hry, tvoří a vyrábějí. Ve středu obvykle děti jdou nebo jedou na celodenní výlet. Po obědě je vždy čas věnovaný odpočinku. Děti, které usnou, necháváme spát, zbytek má připraven klidový program.

Zvažte, na kolik táborů vaše dítě přihlásíte. Nedoporučujeme přihlašovat děti na více jak dva tábory, nejlépe ani ne v týdnech hned po sobě. Motivace účastnit se programu na druhém táboře bývá z našich zkušeností nízká.

Na tábor je vaše dítě závazně přihlášeno až po podepsání přihlášky a zaplacení ceny tábory. V případě zrušení přihlášky platí Storno podmínky.

Postup přihlášení na příměstský tábor

 • Vyberte příměstský tábor a klikněte na Další krok v pravém dolním rohu
 • Vyplňte své jméno, příjmení, e-mail a telefon (údaje označené hvězdičkou).
 • Zadejte počet dětí – na jeden email můžete provést na každý tábor jen jednu rezervaci. Pokud chcete přihlásit více dětí na jeden tábor, je nutné zadat počet dětí v tomto kroku.
 • Dokončete rezervaci (místo je rezervované teprve po dokončení rezervace).

Upozorňujeme

 • Po dokončení rezervace Vám přijde automaticky potvrzující email. Proto vyplňte emailovou adresu pečlivě.
 • V potvrzovacím e-mailu bude informace, že jste přihlášeni na kurz + název příměstského tábora. Nenechte se mýlit, jedná se skutečně o příměstský tábor. Rezervační systém má svá omezení 🙂
 • Pokud spěcháte, vyplňte rezervaci bez registrace. Účet si můžete vytvořit i po provedení rezervace. Provedená rezervace se do něj přiřadí (pokud zadáte stejný email a telefon jako při rezervaci).
 • Po provedení rezervace Vám pracovnice kanceláře RC Studánka pošle do týdne e-mailem přihlášku k vyplnění a sdělí další informace k platbě.
 • Pokud je už tábor obsazen, rezervujte si místo jako náhradník. V případě uvolnění místa na táboře Vás bude kontaktovat pracovnice kanceláře RC Studánka.

Nejbližší naplánované tábory:

V kalendáři nejsou žádné naplánované události.

Zpět na začátek