Příměstské tábory

Na letní prázdniny připravujeme každoročně příměstské letní tábory pro předškolní děti. V roce 2019 budou všechny tábory s přírodovědnou tématikou jako Hravé letní školky přírody.

Letní příměstské tábory jsou určeny pro děti od 4 do 7 let, které mají zkušenost se „školkovým“ režimem. Prvňáčky bereme v případě, že mají na táboře mladšího sourozence.

Tábory probíhají v prostorách Rodinného centra Studánka, Riegrova 318, Tišnov. K dispozici je tělocvična, herna, uzavřené hřiště s herními prvky. V rámci tábora chodí vedoucí s dětmi na vycházky po blízkém okolí.

Program je zajištěn každý pracovní den 7.00 – 16.00 hod. Dítě je potřeba dovézt nejpozději do 8:00 a vyzvednout nejpozději v 16:00.
Program vedou 2 zkušení vedoucí. V rámci zachování individuálního přístupu k dětem, má každý příměstský tábor maximální kapacitu 12 dětí.

Zajištěna je celodenní strava (oběd, 2 svačiny) a zajištěn pitný režim.

Cena: 1700 Kč / týden (v ceně je zahrnuta, strava, bohatý program, výlety, materiál).

Termíny, témata i přihlášky na jednotlivé tábory najdete ve výpisu níže. Na tábor je vaše dítě závazně přihlášeno až po podepsání přihlášky a zaplacení ceny tábory. V případě zrušení přihlášky platí Storno podmínky.

Pro více informací kontaktujte koordinátorku příměstských táborů Mgr. Soňu Kappelovou (Tel. 775 050 557, studanka.tisnov@gmail.com)

Nejbliží naplánované události:

V kalendáři nejsou žádné naplánované události.