Přeskoč na hlavní obsah

Půjčujeme

Ve Studánce si můžete zapůjčit řadu knih o rodičovství z naší knihovny stejně jako výbavičku pro nejmenší miminka.

Knihovna

Knihovnu máme ve Studánkové herně u okna, přesto, že není z největších, je v ní mnoho zajímavého. Určitě ji nepřehlédněte! V naší knihovně naleznete převahu knih věnujících se rodičovství, ovšem v široké škále. Stavit se můžete už třeba při výběru jména svého potomka, ale i pokud doma právě řešíte pubertu. Kromě knih týkajících se výchovy zde najdete i kuchařky pro nejmenší, tipy pro volný čas s dětmi či knihy věnující se fyzickému vývoji dětí nebo třeba šátkování. Mimo to zde máme i něco málo z beletrie, knihy týkající se vztahů, zdraví a další. Knihovnu stále doplňujeme, ať už novými knihami nebo těmi, které odpovídají tématem či autorem našim aktuálním přednáškám.

Cena: Knihy půjčujeme na měsíc zdarma, za každý další měsíc si účtujeme 50 Kč.

Knihy si můžete vypůjčit během otevírací doby herny nebo po předchozí domluvě i v jinou dobu. K vypůjčení je třeba vyplnit výpůjční lístek, který najdete v knihovně ve žlutém košíčku a vyplněný vhodíte do bílé schránky na zdi vlevo vedle knihovny. Při vracení knih kontaktujte pracovnice z kanceláře, které vaši výpůjčku odepíšou a výpůjční lístek následně skartují. Kontaktovat nás můžete na info@studanka-tisnov.cz nebo 775 050 557.

Půjčovna oblečení pro miminka

Narodilo se vám miminko předčasně? Mělo nízkou porodní váhu? Nebo jste si na radu
zkušenějších pořídili výbavičku až od velikosti 62?

Nevadí! Ve Studánce si můžete výbavičku na první dny půjčit.

K zapůjčení nabízíme sadu oblečení ve velikostech 50 až 56. Najdete v ní základní kousky, bez kterých se s
miminkem neobejdete, tedy bodyčka, overálky, dupačky, tepláčky, kabátky, čepičky a ponožky. K dispozici máme dvě sady, jednu v dívčích a druhou v chlapeckých a spíše neutrálních barvách.

Cena: 100 Kč na měsíc

Výbavičku si můžete zapůjčit po předchozí domluvě v RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov. Pro zapůjčení nás kontaktujte na info@studanka-tisnov.cz nebo 777 706 724. Domluvíme se individuálně podle vašich potřeb i mimo pracovní dobu kanceláře. Vše rádi vyřídíme i s tatínkem či jiným příbuzným.

Při vypůjčení vybíráme vratnou zálohu 500 Kč. Při vrácení z této ceny odečteme 100 Kč za každý započatý měsíc, zbytek dostanete zpět.

Tato výbavička vznikla ze sbírky od studánkových maminek, za což jim moc děkujeme. Pokud byste měli chuť se také připojit a nějaké oblečky nám věnovat, rádi je přijmeme. Doufáme, že tak budou ještě dlouho pomáhat.

půjčovna oblečení pro miminka
Zpět na začátek