Přeskoč na hlavní obsah

Akce pro veřejnost

Pravidelné akce pořádané RC Studánka

RC Studánka pořádá každoročně několik již tradičních kulturních a společenských akcí. Jejich termíny pro tento rok, pokud jsou již naplánovány, najdete ve výpisu událostí níže.

Jarní a podzimní burza dětského oblečení

V březnu a v říjnu pořádáme každoročně burzu dětského oblečení a potřeb pro děti ve věku od 0 do 15 let. Je na ní možné prodat a nakoupit dětské oblečení a obuv podle sezóny (jarní a letní nebo podzimní a zimní), těhotenské oblečení, potřeby pro kojící maminky, dále hračky, knihy, kočárky a další dětské potřeby.

Pokud se burzy chcete zúčastnit jako prodávající, je nutné vyplnit formulář pro prodej a odeslat jej. Formulář a podrobné informace k jeho vyplnění zveřejňujeme přibližně měsíc před konáním burzy. Jelikož je o burzu velký zájem ze strany prodávajících, avizujeme termín zveřejnění formuláře dopředu buď na tomto webu nebo na FB.

Harmonogram burzy je následující:

Pondělí 10:00 – 17:00 Tento den nosí prodávající své věci na burzu, kde je společně s dobrovolníky z našich řad označí štítkem a roztřídí k prodeji. Štítky jsou nachystány dopředu podle odeslaného formuláře.

Úterý  9:00 – 17:00 Tento den je určen pro kupující. Nakoupit si může přijít každý. Vstupné pro kupující je 20 Kč.

Středa, 13:00 – 17:00 Tento den odpoledne si prodávající přijdou vyzvednout peníze za prodané položky (odečítáme 15% z prodaného jako manipulační poplatek, min. 50 Kč za formulář) a odnesou si neprodané oblečení a potřeby pro děti.

Burza se koná v sokolovně, Drbalova 274, Tišnov. Uvítáme pomoc dobrovolníků:)

Další pravidelné akce:

  • Oslava Dne matek
  • Oslava Dne dětí
  • Studánkové narozeniny
  • Martinská slavnost 11.11.
  • Mikulášská besídka

Nejbližší naplánované události:

6Červen

Relaxace a imaginace

Úterý 6. 6. 2023 18:30-20:00
Kategorie:
Přijďte si odpočinout po náročném pracovním vytížení! Relaxační metody přinášejí pocity osvěžení, uklidnění a štěstí. Tyto pozitivní pocity neprožívá jenom mysl, ale celé tělo. Kdy: úterý 6. června 2023 od 18:30 –... číst více
Zpět na začátek