Přeskoč na hlavní obsah

Fyzioterapie pro matku a dítě

Fyzioterapeutka Mgr. Martina Šaclová nabízí těhotným ženám konzultace potíží vzniklých v těhotenství, především bolestí pohybového aparátu. Následně doporučí úpravu pohybového režimu a kroky k nápravě. Poskytuje také ošetření rebozem a zácvik podvazování těhotenského bříška.

Obrátit se na ni můžete i při pochybnostech ohledně psychomotorického vývoje vašeho miminka.  Po zhodnocení jeho vývoje vám navrhne aktivity vedoucí k podpoře a rozvoji dítěte. Poradí vám i se správnou manipulací s miminky a nošením dítěte v šátku či nosítku.

S dětmi od 2 let můžete přijít také na vyšetření odchylek držení těla jako jsou vbočené kotníky a kolena, hyperlordóza, kulatá záda a předsun hlavy, skoliotické držení páteře, případně přetrvávající primitivní reflexy. Dostanete doporučení na úpravu pohybového režimu k jejich nápravě. Ráda vás seznámí také s aktivitami k prevenci plochonoží a pomůže se zorientovat ve správném výběru obuvi.

Na konzultace, které probíhají ve čtvrtek dopoledne, je nutné se objednat přes rezervační systém RC Studánka v záložce Odborné poradenství. Rezervace se otevírají automaticky měsíc před termínem konání. Cena za konzultaci je 300 Kč (50 minut). Více informací získáte e-mailem saclova.fyzio@gmail.com nebo na tel. 777 706 724.

Zpět na začátek