Podpořte nás

Rodinné centrum Studánka je nezisková organizace. Na realizaci aktivit centra se podílejí dobrovolníci, vybavení a provoz je financován z dotací, darů a dobrovolných příspěvků. Všem, kdo nás podporují, proto děkujeme. A velmi rádi přivítáme i Vaši pomoc, která může mít různou podobu.

Přispějte finančním darem

Podpořte naše fungování finančně. Prostředky budou použity na zajištění provozu centra nebo na konkrétní projekt. Finanční dar můžete zaslat na účet 230304608 / 0300. Rádi Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí daru a Vaše logo nebo jméno vystavíme na webových stránkách a v prostorách centra.

Nemáte peníze? Věnujte věcný dar

Uvítáme věcný dar nebo službu. Budeme rádi za kancelářské a výtvarné potřeby, vybavení, občerstvení na akce ale i drobné předměty, které můžeme použít jako odměny pro děti. Vhodnost daru prosím konzultujte předem v kanceláři RC.

Máte chuť se realizovat? U nás můžete. Věnujte nám svůj čas

Staňte se naším dobrovolníkem (a vemte děti s sebou). Buďte třeba služební maminkou (nebo tatínkem) a pomáhejte ostatním návštěvníkům při pobytu v centru.

Umíte něco, co chcete sdílet s ostatními? Jste kreativní? U nás v centru můžete své nadání a schopnosti uplatnit. Přijďte a sdílejte s námi vaše talenty. Zapojte se do organizace akcí nebo vedení kroužků.

Nemáte co dát? Podpořte nás, když nakupujete!

Nakupujete na internetu? Knihy, oblečení, kosmetiku, elektroniku, dovolenou… I tak nám můžete pomoci.

Jsme zapojeni v projektu GIVT.cz a tak nás můžete podpořit každým Vaším nákupem – a nebude Vás to stát ani korunu navíc

Uděláte to snadno:

  1. Před nákupem jděte na www.givt.cz
  2. Vyberte naši organizaci a e-shop, na kterém chcete nakoupit.
  3. Nakupte tak, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Aby to bylo ještě jednodušší, nainstalujte si do prohlížeče pomocníka. Díky němu nikdy nezapomenete udělat dobrý skutek. Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat. Pomocník je zdarma, je bezpečný a nezpomaluje chod počítače ani neobsahuje reklamy.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“ ?

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

infografika GIVT
GIVT.cz – nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.