Přeskoč na hlavní obsah

Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé probíhají vždy v uceleném bloku několika lekcí, na které je potřeba se nahlásit předem. V kalendáři pod výpisem kroužků najdete nejbližší termíny, ve kterých budou kurzy začínat.

V případě zájmu zajistíme hlídání dětí po dobu konání kurzu v Jezírku.

Anglická konverzace – nyní neprobíhá

Zvládáte základy angličtiny a potřebujete se rozmluvit? Přijďte mezi nás! V hodině mluvíme pouze anglicky. V malé skupině účastníků probíráme různá témata a opakujeme složitější gramatické jevy. Přihlášení do kurzu je možné pouze na jeho začátku, zpravidla v září a v lednu.

Kdy a kde: úterý od 8:45 – 9:45 v herně RC Studánka

Cena: 80 Kč za lekci 

Lektorka: Mgr. Gabriela Hradilová

Zdravá a krásná – cvičení pro ženy s hlídáním dětí – nyní neprobíhá

Cvičení pro ženy všech věkových kategorií. Pozornost je věnována zejména správnému držení těla, aktivaci hlubokého stabilizačního systému a prevenci bolestí pohybového aparátu. Ženy se naučí při cvičení správně dýchat a nepřetěžovat rizikové partie nevhodnými návyky. Na závěr si dopřejeme krátkou masáž. Přihlášení do kurzu je možné pouze na jeho začátku. Pokud jsou vypsány nové termíny kurzu, naleznete je níže.

Kdy a kde: ve středu 8:00 – 8:45 v tělocvičně RC Studánka

Cena: 80 Kč za lekci

Lektorka: fyzioterapeutka Mgr. Martina Šaclová

Nejbližší naplánované události:

9Červen

Relaxace a imaginace

Čtvrtek 9. 6. 2022 18:30 - 20:00
Přijďte si odpočinout po náročném pracovním vytížení! Relaxační metody přinášejí pocity osvěžení, uklidnění a štěstí. Tyto pozitivní pocity neprožívá jenom mysl, ale celé tělo. Kdy: čtvrtek 9. června 2022 od 18:30 –... číst více
Zpět na začátek