Máte zakázán Javascript, bez kterého nebude aplikace fungovat, prosím povolte ho.

Přihlaste se prosím

Email:
Heslo:Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se zde...


Doklad o zaplacení Vám můžeme vystavit pouze v případě, že v době platby máte v rezervačním systému vyplněné fakturační údaje. Doplnit je můžete po přihlášení, pokud rozkliknete své jméno vpravo nahoře.

Rezervace je nutná pro kroužky Kulíšci mladší, Kulíšci starší, Broučci lezoucí, Broučci nelezoucí a Zpívánky. Místo v kroužku garantujeme jen v případě, že bylo rezervováno. Lektoři dostanou před kroužkem seznam přihlášených osob..

Při rezervaci přes rezervační systém je od 6. února 2017 cena za kroužek 60 Kč. Cena při platbě bez rezervace je 70 Kč. Cena platí za celou rodinu. Lektoři a služební maminky mají kroužek jako náhradu za službu nebo kroužek zdarma. Je ale potřeba si místo také rezervovat přes systém.

Pozor! Po založení účtu je třeba ho ještě aktivovat z emailu, který vám byl automaticky odeslán.

Kroužky lze rezervovat 14 dní dopředu v případě, že máte dostatečný kredit. Je třeba v kanceláři vložit v hotovosti min. 300 Kč nebo je poslat na účet RC Studánka 230304608/0300 a do poznámky uvést RS a jméno (např. RS Jana Nováková). Bankovní účet kontrolujeme 2x do týdne, proto může mít připsání peněz do rezervačního systému několikadenní zpoždění. Na rodinné pasy od ledna 2017 neposkytujeme slevu.

První rezervace po registraci může jít do mínusu (- 60 Kč). To znamená, že se maminka zaregistruje a hned může rezervovat kroužek, i když nemá vloženy peníze. To jde jen poprvé.

Rezervaci na kroužek lze provádět 14 dní předem nejpozději však 12h před začátkem kroužku. Při rezervaci se automaticky odečte kredit. Při zrušení rezervace se zase přičte. Zrušit rezervaci lze nejpozději 14 hodin před začátkem kroužku. Později už se kredit nevrací.

Rezervace jsou možné jen přes rezervační systém – ne mailem, SMS nebo telefonicky. Kapacita kroužků je Kulíšci 8 rodin, Broučci 8 rodin, Zpívánky 10 rodin.

V rezervačním systému je Nápověda a Podmínky užívání – v obou dokumentech naleznete důležité informace. Pokud přesto budete mít dotazy nebo potíže, volejte 777 706 721 nebo pište email na studanka.tisnov@gmail.com. Problémy řešíme ihned, zázraky děláme do tří dnů:)

Zapomenuté heslo řešíme v kanceláři. Správci systému – Radka Štěpanovská a Katka Motejlová – mají přístup do všech účtů.