Přeskoč na hlavní obsah

Rezervace

Chci si založit uživatelský účet

Pro provádění rezervací je třeba si založit uživatelský účet. Uživatelský účet si založíte v průběhu první rezervace.

  1. Klikněte na tlačítko Rezervace.
  2. Vyberte si aktivitu, na kterou se chcete přihlásit.
  3. Při dokončení rezervace budete vyzváni k vytvoření uživatelského účtu.

Uživatelský účet Vám umožní provádět a spravovat Vaše rezervace a dobíjet kredit. Při dobití kreditu nad 300 Kč Vám na požádání vystavíme fakturu pro pojišťovnu. Více na Chci vystavit fakturu pro pojišťovnu.

V případě, že na aktivity přestanete chodit, bude Váš uživatelský účet (včetně nevyužitého kreditu) automaticky smazán 365 dnů od poslední rezervace. Měsíc před uplynutím této doby budete o této skutečnosti informováni automaticky generovaným emailem.

Chci se přihlásit ke svému uživatelskému účtu

Nejprve klikněte na tlačítko Rezervace. Tlačítko naleznete na liště vpravo nahoře nebo u jednotlivých aktivit. Přihlásit se pak můžete buď před výběrem aktivity nebo při dokončování rezervace.

Chci si dobít kredit

Kredit si můžete dobít po přihlášení do svého uživatelského účtu, pokud vyberete Správa vašich rezervací (nenápadné tlačítko vlevo dole). Kredit je možné dobíjet on-line platbou přes platební bránu ČSOB. Pokud Vám tato možnost nevyhovuje, kredit Vám nahrajeme v kanceláři Rodinného centra Studánka v pracovní dny mezi 9:00 až 14:00 oproti platbě v hotovosti. Platnost kreditu je 1 rok.

Chci vystavit fakturu pro pojišťovnu

  • Dobijte si do kreditu minimálně 300 Kč.
  • Napište email na info@studanka-tisnov.cz s žádostí o vystavení faktury pro pojišťovnu, kde uvedete datum provedení platby, Vaše jméno, poštovní adresu a jméno dítěte. Fakturu Vám vystavíme začátkem měsíce následujícího po měsíci platby (např. zaplatíte v září, napíšete nám e-mail v září a fakturu Vám vystavíme začátkem října). Pozdější vystavení faktury není možné.

Chci si rezervovat/stornovat kroužek

Po rozkliknutí tlačítka Rezervace vyberte z hlavní nabídky Pravidelné kroužky/herna. V kalendáři Tělocvična naleznete rozpis kroužků s uvedením kapacity a volných míst. Přepnutím do kalendáře Herna si můžete rezervovat pobyt v herně.

  • Cena kroužku za rodinu je 80 Kč.
  • Cena Opičáren za rodinu je 40 Kč.
  • Cena volné herny za rodinu je 40 Kč.

Přihlášení na kroužek je možné až 1 měsíc dopředu, nejpozději však 8 hodin před konáním kroužku. Z jednoho uživatelského účtu lze na zvolenou aktivitu rezervovat 2 místa/rodiny.

Stornování kroužku provedete ve Správě vašich rezervací kliknutím na zelený křížek u zvolené akce. Zrušení rezervace je možné nejpozději 18 hodin před konáním kroužku. V případě zrušení rezervace se zaplacená částka nahraje do kreditu.

Kroužek je obsazený. Chci se rezervovat jako náhradník

Pokud je kroužek obsazený, můžete si rezervovat místo jako náhradník. Klikněte na obsazený kroužek a pokračujte podle instrukcí. V případě, že se místo na kroužku uvolní, přijde Vám e-mailem upozornění. Toto upozornění přijde všem náhradníkům. Proto záleží na rychlosti Vaší reakce, zda se uvolněné místo podaří zarezervovat právě Vám.

Rezervace více osob

Tlačítko Rezervovat více osob vám umožní zarezervovat místo pro ještě jednu další osobu/rodinu. Najdete ho v dalším kroku rezervace pod vašimi osobními údaji. Primárně je tato funkce určena pro přihlašování na přednášky, kam chcete přijít s partnerem nebo kamarádkou, která naše centrum pravidelně nenavštěvuje. Pro takové přihlášení zvolte počet osob 2 a do poznámky vepište jméno druhé osoby. Usnadní nám to chystání prezenční listiny.

V případě rezervace na kroužek platí jedna rezervace pro jednu rodinu, tedy rodiče a děti bez ohledu na počet. Pokud tedy přijdete se dvěma dětmi, stačí vám stále rezervované jedno místo. Dvě místa si rezervujte pouze v případě, že s sebou chcete přivést další rodinu u které předpokládáte, že už kroužek nebude dále navštěvovat (např. jde o sestřenici z Plzně, která je u vás teď týden na návštěvě). Opět prosím vepište jméno druhé osoby do poznámky

Chci si rezervovat/stornovat přednášku nebo kurz

Po rozkliknutí tlačítka Rezervace vyberte z hlavní nabídky Přednášky a semináře. Zvolte požadovanou událost. K dokončení rezervace je nutná platba buď z nahraného kreditu nebo platební kartou prostřednictvím platební brány ČSOB. Platbu je nutné provést do 30 minut od rezervace, v opačném případě rezervační systém rezervaci automaticky stornuje.

Z jednoho uživatelského účtu je možné provést rezervaci maximálně pro 2 osoby.

Přednášky a kurzy je možné rezervovat až 1 měsíc dopředu, nejpozději však 8 hodin před konáním akce. Zrušení rezervace v rezervačním systému je možné nejpozději 18 hodin před konáním akce. V případě zrušení rezervace se zaplacená částka nahraje do kreditu a je možné ji využít na jiné aktivity Rodinného centra Studánka. V souladu s platnými storno podmínkami Rodinného centra Studánka, Vám může být částka vrácena, pokud o to požádáte.

Chci si rezervovat příměstský tábor

Termíny a témata příměstských táboru zveřejňujeme každoročně v únoru. V tomto období informujeme veřejnost na našem webu nebo prostřednictvím facebooku, kdy bude spuštěna samotná rezervace příměstských táborů. 

Pro rezervaci příměstského tábora vyberte po rozkliknutí tlačítka Rezervace položku Příměstské tábory. Každý tábor má kapacitu 12 dětí. Pokud je kapacita tábora plná, rezervujte si místo jako náhradník.

Zpět na začátek