Přeskoč na hlavní obsah

Pobyt pro rodiny s předškolními dětmi – ZRUŠENO

Neděle 5. 6. 2022 16:30

Bohužel pro malý zájem je pobyt pro rodiny s dětmi – Putování se skřítkem Hračičkou zrušen. Snad to vyjde příště.

Kdy: neděle 5. 6. – pátek 10. 6. 2022

Kde: rodinný penzion Relaxx nedaleko Kyjova

Pro koho: Vhodné pro předškolní děti od 0 do 6 let a všechny rodiče

Pro děti i rodiče máme připravený pestrý program – s malými dětmi budeme cvičit, zpívat, hrát si. Větší děti k tomu přidají i tvoření a společné hry uvnitř, ale hlavně venku. Dospělí si budou moct odpočinout, zacvičit si, tvořit či vyzkoušet nějaké kooperativní či deskové hry.

Ubytování a strava : 5x denně bude zajištěna v rodinném penzionu Relaxx nedaleko Kyjova. Ten kromě přátelské atmosféry a domácí kuchyně nabízí i mnoho prostoru k vyžití. Určitě si užijeme letní krytou terasu s grilem, dětské hřiště a možná i venkovní bazén 8x4m. V blízkosti je les, který se nabízí k různým hrám a činnostem. V případě nepříznivého počasí nám budou k dispozici prostory jídelny a učebny s dataprojekcí a ozvučením. V areálu je k dispozici WI-FI připojení. Pro své ubytování si můžete vybrat pokoj kompletně vybavený (WC,umyvadlo, sprchový kout, tv), pokoj pouze s WC a umyvadlem nebo pokoj se společnými sociálním zařízením na patře.

Cena:

ceny stravy, ubytování a programu pro jednotlivé věkové kategorie
Celková cena vznikne součtem položek strava + vybraný typ ubytování + program.
Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko. 

Pobyt i program pro Vás připravuje společně SVČ Inspiro a  Rodinné centrum Studánka – Lucie Borková, Kateřina Hromčíková a Martina Šaclová.

Přihlášení a platba:

Přihlášení probíhá přes stránky SVČ Inspiro. Pokud na nich ještě nemáte účet, je třeba se nejprve zaregistrovat a po obdržení aktivačního emailu se přihlásit. Přihlášku budete vyplňovat za sebe tedy jako plnoletý účastník. Do poznámky v poslední části přihlášky můžete uvést jména a věk dětí, které se akce zúčastní s vámi.

Po odeslání přihlašovacího formuláře vyčkejte. Lucie Borková z SVČ Inspiro vás bude v následujících dnech emailem kontaktovat a domluví se s vámi na výběru pokoje a dalších podrobnostech.

Přihlašování je možné do konce dubna 2022.

V případě dotazů pište na studanka.tisnov@gmail.com nebo volejte Kateřině Hromčíkové na 777 706 723.

Plakát akce: Pobyt pro rodiny s předškolními dětmi – ZRUŠENO
Zpět na začátek