Přeskoč na hlavní obsah

Jak předcházet problémům s učením

Pátek 27. 5. 2022 16:30-19:00

Zveme vás na seminář Mgr. Stanislavy Emmerlingové – speciální pedagožky s osobitým přístupem k dětem s poruchami chování a učení.

Každý rodič by rád, aby jeho dítě zahájilo svou školní docházku hladce bez zbytečných komplikací. Zvlášť pokud si sám prošel zkušenostmi s „nálepkou“ ADHD nebo DIS. A přitom stačí vědět jen to, jak si takových odchylek můžeme všimnout už v raném dětském a předškolním věku a co můžeme udělat pro to, abychom dítě podpořili v jejich překonání.

Na semináři se dozvíte, kdy a jak je potřeba rozvíjet pohybové dovednosti dítěte a jak poznat možné odchylky v jejich vývoji. Právě nesprávný pohybový vývoj v raném období může způsobit potíže s učením a chováním dětí v pozdějším věku. Pokud si budete těchto souvislostí vědomi, můžete svým dětem pomoci předcházet problémům spojeným s nástupem do školy.

Kdy: v pátek 27. 5. 2022, od 16:30 – 19:00

Kde: RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 250 Kč za osobu. Na kurz je nutné se nahlásit předem přes rezervační systém. Pro další informace pište na studanka.tisnov@gmail.com nebo volejte na 777 706 721.

Lektorka: Mgr. Stanislava Emmerlingová – speciální pedagožka a terapeutka s dlouholedou praxí, autorka knihy Vidím to jinak.

Aktivity projektu „Studánka posiluje vztahy a stabilitu v rodině“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Plakát akce: Jak předcházet problémům s učením
Zpět na začátek