Přeskoč na hlavní obsah

Cvičení pro těhotné – letní otevřené lekce

Čtvrtek 9. 6. 2022 17:00

Lektorka:  Mgr. Martina Šaclová , fyzioterapeutka

Kdy: v období od června do srpna 2022 ve čtvrtek čase 17:00 – 17:45 (termíny: 9.6., 23.6., 7.7., 14.7., 21.7., 4.8., 11.8. a 25.8.2022)

Kde: tělocvična RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 80 Kč za lekci rezervujte si své místo ZDE

Skupinové cvičení je vhodné pro ženy od ukončeného 1. trimestru fyziologického těhotenství. Cvičební lekce jsou zaměřeny na:

  • protažení a posílení důležitých svalových skupin
  • nácvik správného dýchání, držení těla,
  • na zvýšení kondice důležité k samotnému porodu.

Cviky jsou cíleny na prevenci bolestí páteře, posílení svalů pánevního dna, nácvik relaxace a nácvik bráničního dýchání (důležité v 1. době porodní). Pravidelnou pohybovou aktivitou se též snižuje riziko výskytu těhotenské cukrovky a vysokého krevního tlaku.

Jak na přihlášení: Na lekce je nutné se nahlásit předem přes rezervační systém. Každou lekci je třeba si najít v kalendáři vypsaných aktivit a přihlásit se na ni. Přihlašování se otevírá 1 měsíc předem a je možné až do 8h před začátkem.

Platit můžete jednotlivě kartou nebo i z nabitého kreditu – za něj vám rádi vystavíme doklad pro pojišťovnu.

Minimální kapacita, při které bude lekce uskutečněna, je 5 osob. Pokud se kapacita nenaplní, budou všichni přihlášení telefonicky kontaktováni o zrušení lekce.

Další informace na studanka.tisnov@gmail.com nebo tel. 777 706 724.

Uvedená aktivita je součástí projektu „Studánka posiluje vztahy a stabilitu v rodině“. Je finančně podpořena z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.

Plakát akce: Cvičení pro těhotné – letní otevřené lekce
Zpět na začátek