Přeskoč na hlavní obsah

Vycházková trasa ke Dni matek

Středa 13. 5. 2020 8:30-13:00

Maminky si teď zaslouží dostat dárek víc než kdy jindy.

Proto je tu pro ně a jejich děti ve středu 13.5.2020 v čase 8:30 – 13:00

krátká vycházka s úkoly zakončená posezením na zahradě RC Studánka.

Děti se zabaví a každá maminka si odnese dárek.

Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si své místo v rezervačním systému REZERVOVAT

Cena: 50 Kč za rodinu

Vyznačenou trasu mohou společně procházet skupinky maximálně 10 osob. Proto jsme do rezervačního systému vypsaly startovní časy po čtvrt hodinách, na které se mohou nahlásit až čtyři rodiny. Pokud chcete trasu absolvovat ve skupině kamarádek, domluvte se a přihlaste se na stejný čas společně.

Trasa je tentokrát krátká, spíše symbolická. Opět probíhá samoobslužně. Úkolů je celkem 5. První stanoviště vás čeká v parčíku za kostelem, poté vede trasa přes náměstí, farskou zahradu, park u hřbitova a ulici Svatopluka Čecha až do Studánky. Tam už na vás bude na zahradě čekat posezení, pískoviště pro děti a dáreček pro maminky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Do venkovního areálu RC Studánka budou moci vstupovat pouze přihlášené osoby. Prosíme o respektování hygienických opatření, udržování odstupu od dalších skupin na trase a vzájemnou ohleduplnost.

Pokud máte další dotazy pište na studanka.tisnov@gmail.com nebo volejte 777 706 724.

Touto aktivitou se připojujeme k Festivalu rodiny pořádanému Sítí pro rodinu. Cílem tohoto festivalu je vyzdvihnout význam rodiny, na který v současné době plné stresu a povinností mnohdy zapomínáme (www.festivalrodiny.cz).

Plakát akce: Vycházková trasa ke Dni matek
Zpět na začátek