Přeskoč na hlavní obsah

Prožij den s duhovým skřítkem 21.4. – 3.5. 2021

Úterý 4. 5. 2021

Duhového skřítka už znáte. Tentokrát vám ukáže, jak žijí skřítkové na Klucanině. A co mají skřítkové nejraději? Jasně dárečky. Nachystali je pro děti na konci stezky. Ale není to jen tak. Je potřeba jim také něco malého přinést. (Nejlépe malou drobnost o velikosti kinder vajíčka.)

Kdy: od středy 21. 4. – pondělí 3. 5. 2021

Start: nahoře na Sychráku u bříz (kopec Klucanina, Tišnov)

Pro koho: rodiny s malými dětmi ve věku od 2 do 7 let

Cesta je dlouhá cca 1 km. Terén je místy kopcovitý, takže trasa není vhodná pro kočáry. Doporučujeme tedy vydat se na cestu bez něj, případně přibalit i silného muže. Trasa má 8 zastavení (start, 6 úkolů, cíl se stavbou skřítčí vesnice a dárkem od skřítků). V mapě je doba zdolání trasy vypočítaná na 23 minut. Počítejte ale s 1 – 2 hodinami podle toho, jak náruživě budou děti plnit úkoly.

Pokud zjistíte, že je na trase některý úkol poškozen, chybí ukazatele (skřítkovy ručky) nebo je schránka s dárky prázdná, napište e-mail na studanka.tisnov@gmail.com nebo pošlete sms na 775 050 557. Závady odstraníme, dárky doplníme. Trasu budeme procházet každý druhý den, takže nápravu zjednáme rychle.

K vytvoření stezky byly použity ilustrace z knihy Skřítci, jejímiž autory jsou Wil Huygen a Rien Poortvliet (naše srdcová záležitost:)

Přejeme vám a vašim dětem příjemnou zábavu.

Plakát akce: Prožij den s duhovým skřítkem 21.4. – 3.5. 2021
Zpět na začátek