Podzimní burza dětského oblečení – 7. – 9. 10. 2019

Úterý 8. 10. 2019 9:00-17:00

Těší nás velký zájem o prodej na podzimní burze. Kapacita pro prodej je však už naplněna, proto jsme formulář odstranili z webu. Pokud by se po první vlně zájmu ukázalo, že nějaké formuláře můžeme ještě přijmout, budeme Vás informovat.

Přijďte si nakoupit podzimní a zimní oblečení, obuv, hračky a další dětské potřeby pro děti od 0 do 15 let.

Kdy: 8. 10. 2019, od 9:00 – 17:00

Kde: v sokolovně, Drbalova 274, Tišnov

Vstupné na burzu pro kupující je 20 Kč. Připočte se nakonec k ceně nákupu. Pokud si nic nekoupíte, vstupné neplatíte.

 

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Výkup: pondělí 7. 10. 2019, 10:00 – 17:00

Prodej: úterý 8. 10. 2019, 9:00 – 17:00

Výdej: středa 9. 10. 2019, 13:00 – 17:00

 

Poplatek pro prodávající za účast na burze je 15 % z prodaného (min. 50 Kč za jeden formulář). Prodávající může vyplnit více formulářů (max. 2) – prosím odlište je v názvu souboru pořadovým číslem.

Formulář pro prodej si stáhnete zde. Použijte prosím pouze tento formulář, provedli jsme v něm drobné změny, které ovlivní celkové zpracování. V novější verzi Microsoft Office je možné pracovat s formulářem až poté, co kliknete na políčko Povolit úpravy.

Vyplněný excel zašlete jako přílohu do středy 25. 9. 2019 do 20 hodin na e-mail studanka.burza@gmail.com Do dvou pracovních dnů obdržíte potvrzení jeho příjmu. Z kapacitních důvodů přijmeme max. 140 formulářů. Zasílejte je proto co nejdříve. Po naplnění kapacity ukončíme příjem formulářů před uvedeným termínem!!! Pokud se rozhodnete zaslat formulář na poslední chvíli, doporučujeme ověřit si e-mailem, jestli bude přijat.

Instrukce pro vyplnění formuláře na burzu:

  • Vyplňte oranžová pole v hlavičce (jméno, příjmení, telefon, adresa a e-mail)
  • Vyplňujte položky v tabulce postupně od 1 do 50.
  • Vyberte typ, dopište kategorie, popis, barvu, velikost a cenu. Jméno a příjmení v řádcích položek se vyplní automaticky. Od tabulky vpravo naleznete nápovědu pro kategorie v daných typech.
  • Cenu vyplňte v celých číslech a bez značek ,- nebo Kč.
  • Vyplněný soubor s formulářem uložte ve formátu Microsoft Excel s názvem Burza-příjmení.xls (např. Burza-Nováková.xls) a pošlete na výše uvedenou adresu.

Další informace:

  • Oblečení, které donesete na výkup, seřaďte na sebe tak, jak jste je zadávali do formuláře (pořadí 1 – max. 50). Prosíme, počítejte s tím, že strávíte 15 minut u štítkování Vašeho zboží!
  • Pokud prodáváte více věcí společně – sešijte, popř. svažte tyto věci pevně k sobě (vztahuje se i na boty v páru).
  • Nebereme – špinavé a zničené věci, jarní a letní zboží (jedná se o podzimní burzu – oblečení na podzim, zima)
  • Nevyzvednuté oblečení odložíme do charitního kontajneru.
  • V rámci burzy letos nebude probíhat charitní šatník. Diecézní charita Brno má do konce roku plné sklady a o sbírku nemá zájem.

Vítáme pomoc dobrovolníků na této burze. Prosím, kdokoliv máte zájem pomoci, přihlaste se na kontakt studanka.tisnov@gmail.com nebo na telefonu 777 706 721. Závazně přihlášení pomocníci nebudou platit vstupní poplatky 50 Kč při prodeji a 20 Kč při nákupu. Dobrovolníkům rovněž nabízíme možnost přednostního nákupu. Za Váš čas předem děkujeme!