Přeskoč na hlavní obsah

Po stopách dětských nemocí aneb jak a kde to vlastně celé začíná

Úterý 17. 10. 2023 16:30 - 19:00

Pojďme se spolu s MUDr. Lucií Petrovou podívat na zdraví a nemoci dětí z pohledu psychosomatiky. Zamyslíme se nad souvislostmi mezi tělesným stavem a psychickou i emocionální rovinou. Dozvíme se, co můžeme my rodiče změnit v přístupu k dětem, abychom si společně mohli užívat život v radosti a ve zdraví. Pozornost bude věnována také běžným dětským nemocem a konkrétním dotazům účastníků.

Kdy: v úterý 17. října 2023, od 16:30 – 19:00

Kde: tělocvična RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 250 Kč za osobu.

Místo si rezervujte přes rezervační systém. Pro další informace pište na info@studanka-tisnov.cz nebo volejte na 777 706 721.

Během přednášky bude studánková herna k dispozici hlídajícím tatínkům či babičkám, aby měly děti maminku v případě potřeby nablízku. Nelezoucí miminka mohou být přítomna na přednášce. Starší děti pohlídáme v herně za 100 Kč. Všechny formy péče o děti je potřeba domluvit nejméně dva dny předem.

Aktivita je součástí projektu „Podpora rodiny ve Studánce“ podpořeného z dotačního programu Rodina a projektu „Studánka posiluje stabilitu a zdravé vztahy v rodinách“ spolufinancovaného Jihomoravským krajem.

Plakát akce: Po stopách dětských nemocí aneb jak a kde to vlastně celé začíná
Zpět na začátek