Přeskoč na hlavní obsah

Martinský světýlkový průvod

Čtvrtek 11. 11. 2021 16:30 - 18:00

Přijďte s dětmi na tradiční světýlkový průvod, který začíná u kostela sv. Václava. Projdeme ulicí Brněnskou do Parku pod kostelem, kde si připomeneme legendu o svatém Martinovi a zazpíváme si. Vezměte si s sebou lampiony, nejlépe vlastní výroby. Pro zahřátí bude připraveno svařené víno a pro děti teplý mošt. Přijede i svatý Martin na bílém koni a rozdělí se s námi o sladké rohlíčky.

KDY: ve čtvrtek 11. listopadu 2021

KDE: sraz v parku u kostela sv. Václava v 16:30

Akce je veřejně přístupná. Rezervace není nutná. Více informací získáte emailem na studanka.tisnov@gmail.com nebo na tel. 777 706 721.

Epidemiologická opatření platná k 1. 11. 2021, která je nutné dodržet:

Martinský průvod je kulturní akce do 2 tisíc osob bez regulovaného vstupu, proto není organizátor povinen kontrolovat O-T-N. Svou účastí na akci však dáváte najevo, že splňujete podmínky nařízené vládou a MZČR, a to že:

  • jste absolvovali nejdéle před 3 dny PCR test na přítomnost antigenu viru SARS – CoV-2 s negativním výsledkem
  • jste absolvovali nejdéle před 24 hodinami POC antigenní test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
  • vám byl vystaven certifikát MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace poslední dávky uplynulo nejméně 14 dnů
  • jste prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula doba izolace, jste bez klinických příznaků onemocnění COVID-19 a uplynulo méně než 180 dnů od prvního pozitivního POC antigenního testu nebo PCR testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2
  • pokud nesplňujete ani jednu z výše uvedeným podmínek, proveďte si v den konání akce doma samotest, výsledek si vyfoťte a mějte k dispozici pro případnou kontrolu.

Děti do 12 let se testovat nemusí.

Uvedená aktivita je součástí projektu „Kulturní akce pro rodiny s dětmi“ a je realizována za finanční podpory města Tišnova.

Plakát akce: Martinský světýlkový průvod
Zpět na začátek