Přeskoč na hlavní obsah

Kurz šití – půlkolová sukně

Sobota 25. 3. 2023 9:00-12:00

Každá malá i velká holka potřebuje v šatníku točící sukni. A když je ta sukně ještě dobrou příležitostí k tomu, naučit se šít, stává se přímo nezbytností. Přijďte se seznámit se základy šití a ušít si vlastní půlkolovou sukni.

Lektor: Mgr. Martina Šaclová

Kdy: v sobotu 25.3.2023 v čase 9:00 – 12:00

Kde: v tělocvičně RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: zahrnuje kurzovné a materiál, proto je odstupňovaná podle spotřeby

  • 300 Kč – pokud budete šít dětskou sukni ve velikosti do 134/140
  • 500 Kč – pokud budete šít dámskou sukni v délce ke kolenům
  • 600 Kč – za dlouho dámskou sukni

Kurz je vhodný pro ženy a dívky od 7 let, které se šitím nemají žádné nebo jen základní zkušenosti.

POZOR – na kurz potřebujete vlastní šicí stroj !

Šít budeme sukni z bavlněného plátna s pružným nápletem v pase a dolním ozdobným lemem. Za pomoci lektorky si projdete celým procesem od přípravy střihu, stříhání materiálu až po vlastní šití. Seznámíte se s úplnými základy šití.

Přihlášení: Na kurz je nutné se nahlásit předem přes rezervační systém v sekci Kurz šití – půlkolová sukně. Při rezervaci si zvolíte, jak velkou sukni chcete šít – dívčí sukni ke kolenům, dámskou sukni ke kolenům nebo dlouhou dámskou sukni a s touto volbou si zarezervujete své místo v kalendáři na políčku 25.3.2023. Tato možnost bude v systému viditelná až měsíc před začátkem akce, tedy až od 25.2.2023. Po vytvoření rezervace vám lektorka na email zašle nabídku materiálu, ze které si vyberete ten svůj. Na kurzu tak na vás bude čekat balíček materiálu dle vašeho výběru. Při rezervaci si prosím vyberte pouze jednu možnost. Na kurzu určitě nebude prostor stihnout víc než jeden výrobek. Na případném dalším materiálu „na doma“ se můžeme domluvit následně emailem.

Další informace emailem studanka.tisnov@gmail.com nebo na telefonu 777 706 724.

Plakát akce: Kurz šití – půlkolová sukně
Zpět na začátek