Přeskoč na hlavní obsah

Jarní dětská burza

Úterý 19. 3. 2024 9:00 - 17:00

Formulář pro prodej na jarní dětské burze jsme již odstranili z webu. Kapacita burzy je naplněna. Děkujeme za váš zájem.

Přijďte si nakoupit jarní a letní oblečení, obuv, hračky a další dětské potřeby pro děti od 0 do 15 let.

Kdy: 19. března 2024, od 9:00 – 17:00

Kde: v sokolovně, Drbalova 274, Tišnov

Vstupné na burzu pro kupující je 20 Kč. Připočte se nakonec k ceně nákupu. Pokud si nic nekoupíte, vstupné neplatíte.

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Výkup: v pondělí 18. 3. 2024, od 10:00 – 17:00

Prodej: v úterý 19. 3. 2024, od 9:00 – 17:00

Výdej: ve středu 20. 3. 2024, od 13:00 – 17:00

Kde: v sokolovně, Drbalova 274, Tišnov

Poplatek pro prodávající za účast na burze je 15 % z prodaného (min. 50 Kč za jeden formulář). Prodávající může vyplnit max. 2 formuláře – prosím odlište je v názvu souboru pořadovým číslem.

Formulář pro prodej si stáhnete ZDE od pátku 1. 3. 2024 od 9:00.

Vyplněný excel zašlete jako přílohu do pátku 8. 3. 2024 do 20 hodin na e-mail studanka.burza@gmail.com Do dvou pracovních dnů obdržíte potvrzení jeho příjmu. Z kapacitních důvodů přijmeme max. 140 formulářů. Zasílejte je proto co nejdříve. Po naplnění kapacity ukončíme příjem formulářů před uvedeným termínem!!! Pokud se rozhodnete zaslat formulář na poslední chvíli, doporučujeme ověřit si e-mailem, jestli bude přijat.

Instrukce pro vyplnění formuláře na burzu:

 • Vyplňte oranžová pole v hlavičce (jméno, příjmení, telefon, adresa a e-mail)
 • Vyplňujte položky v tabulce postupně od 1 do 50.
 • Vyberte typ, dopište kategorie, popis, barvu, velikost a cenu. Jméno a příjmení v řádcích položek se vyplní automaticky. Od tabulky vpravo naleznete nápovědu pro kategorie v daných typech.
 • Cenu vyplňte v celých číslech a bez značek ,- nebo Kč.
 • Vyplněný soubor s formulářem uložte ve formátu Microsoft Excel s názvem Burza-příjmení.xls (např. Burza-Nováková.xls) a pošlete na výše uvedenou adresu.

Další informace:

 • Přijímáme formuláře, které mají vyplněno alespoň 40 položek. Týká se to zejména druhých formulářů, pokud se rozhodnete vyplnit dva. Pokud vám přebývá pár položek, doporučujeme menší kousky sešít k sobě nebo udělat balíčky (spodní prádlo, bodýčka, trička), vybrat jen ty nejhezčí věci (obnošené nebo vytahané věci se zpravidla neprodají) nebo se domluvit s kamarádkou, zda nemá místo na svém formuláři.
 • Spolu s potvrzením přijetí formuláře dostanate link na tabulku, kam se zapíšete k času, kdy chcete své věci k naštítkování přinést. Na každý formulář počítáme 15 minut. Pokud máte formuláře dva, vyplňte dvě kolonky. Čím dříve formulář odešlete, tím větší výběr časů budete mít.
 • Oblečení, které donesete na výkup, seřaďte na sebe tak, jak jste je zadávali do formuláře (pořadí 1 – max. 50). Prosíme, počítejte s tím, že strávíte 15 minut u štítkování Vašeho zboží!
 • Pokud prodáváte více věcí společně – sešijte, popř. svažte tyto věci pevně k sobě (vztahuje se i na boty v páru).
 • Nebereme – špinavé a zničené věci, podzimní a zimní zboží (jedná se o jarní burzu – oblečení na jaro, léto).
 • Nevyzvednuté oblečení odložíme do charitního kontajneru.

Vítáme pomoc dobrovolníků na této burze. Prosím, kdokoliv máte zájem pomoci, přihlaste se na kontakt info@studanka-tisnov.cz nebo na telefonu 777 706 721. Závazně přihlášení pomocníci nebudou platit vstupní poplatky 50 Kč při prodeji a 20 Kč při nákupu. Dobrovolníkům rovněž nabízíme možnost přednostního nákupu. Za Váš čas předem děkujeme!

Plakát akce: Jarní dětská burza
Zpět na začátek