Přeskoč na hlavní obsah

Cesta duhového skřítka 23.3. – 6.4. 2021

Úterý 6. 4. 2021

Duhovému skřítkovi se zalíbilo na Květnici. Lesní zvířátka, která se s ním setkala, vám o něm mnohé prozradí. Cestu, kudy chodil, poznáte snadno. Zanechával tu a tam obtisknuté ručky. Vydejte se po jeho stopách a odhalte, jak duhový skřítek vypadá.

Kdy: od 23.3. – 6.4. 2021

Start: u vodárny pod Květnicí, Tišnov

Pro koho: rodiny s malými dětmi ve věku od 2 do 7 let

Cesta je dlouhá cca 3 km. Vede po méně frekventované trase, která je hůře schůdná s kočárem. Doporučujeme tedy vydat se na cestu bez něj. Trasa má 10 zastavení (start, 8 úkolů, cíl s hledáním pokladu). Na každém zastavení se dozvíte nějakou informaci o duhovém skřítkovi, kterou je třeba si zapamatovat. Tyto poznatky využijete na posledním stanovišti. Nebojte, není to IQ test:) Mít něco na poznámky se hodí, ale není to podmínkou. Trasu jsme otestovali na vlastních dětech:)

Pokud zjistíte, že je na trase některý úkol poškozen, chybí ukazatele (skřítkovy ručky), poklad je prázdný nebo poškozený, napište e-mail na studanka.tisnov@gmail.com nebo pošlete sms na 775 050 557. Závady odstraníme, poklad doplníme. Trasu budeme procházet každý druhý den, takže nápravu zjednáme rychle. Odměnu z pokladu si případně budete moci vyzvednout ve Studánce, aby děti nepřišly zkrátka.

Přejeme vám a vašim dětem příjemnou zábavu.

Plakát akce: Cesta duhového skřítka 23.3. – 6.4. 2021
Zpět na začátek