Přeskoč na hlavní obsah

Dárkové poukazy

V předvánočním čase všichni přemýšlíme, čím potěšit své blízké. Kromě hmotných darů můžete věnovat i zážitek. Proto jsme pro vás připravili dárkové poukazy na zajímavé akce:

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete pod odkazem – kliknutím na název akce.

Jak nakupovat

Vámi vybraný poukaz zakoupíte po kliknutí na modré tlačítko Koupit pod tímto textem. V prodejním okně vyberete vámi požadovaný poukaz, množství poukazů (pozor v rámci jednoho nákupu můžete koupit pouze více poukazů jednoho druhu, pro nákup různých poukazů musíte nákup zopakovat), zadáte svou emailovou adresu a potvrdíte možnost platby kartou. Poté budete přesměrováni na platební bránu, kde můžete svůj nákup zaplatit.

Obratem vám na zadaný email přijde zpráva s kódem, který slouží k uplatnění poukazu.

Abyste mohli věnovat víc než jen kód, vytiskněte si náš dárkový poukaz a do něj dopište potřebné údaje pro vašeho obdarovaného. Stáhněte si tiskovou verzi v PDF včetně návodu k uplatnění poukazu. V případě potíží vám s tiskem rádi pomůžeme, kontaktujte nás prosím emailem info@studanka-tisnov.cz.

Kód z poukazu poté jednoduše uplatní kdokoliv při rezervaci aktivity v našem rezervačním systému. Zakoupením poukazu není místo na akci automaticky zarezervováno, je nutné provést rezervaci. Tato možnost se v rezervačním systému objeví vždy 1 měsíc před konáním akce.

Zpět na začátek