Jezírko a individuální péče

Jidelnicek_ 38. týden od 18. 9. – do 22. 9. 2017

jídelníček 39. týden od 25. 9. – do 27. 9. 2017

 

 

 
Fotky z Jezírka najdete na stránkách www. studanka-tisnov.cz ve fotogalerii – ROK 2016- Jezírko 2016 (odkaz zde)


       

 

Logo

 

 péče o malé děti při RC Studánka ve třídě Jezírko

 

Nedostalo se Vaše dítě do školky? Potřebujete se vrátit do práce? Chcete, aby vaše dítě bylo mezi vrstevníky? Potřebujete si něco vyřídit na úřadech či u lékaře? Jezírko je tu pro vás!

CO JEZÍRKO NABÍZÍ VÁM A VAŠIM DĚTEM

Jezírko je zařízení školkového typu pro děti od 2 do 5 let. Nabízíme péči s pravidelným denním programem a aktivitami vedoucími k rozvoji dětí po všech stránkách. Pro děti jsou předem připraveny věku přiměřené aktivity (výtvarné, hudební, sportovní a didaktické). K dispozici je uzavřené dětské hřiště a tělocvična.

Při práci s dětmi vycházíme z principů Školy lásky v rodině a zařazujeme prvky Montessori pedagogiky. Důraz klademe na individuální přístup k dětem a známé, bezpečné a laskavé prostředí.

Našim cílem je co nejvíce vyjít vstříc poptávce rodičů a zajistit flexibilní péči o jejich děti. Můžete proto přihlásit děti na každodenní, pravidelnou (např. 2 nebo 3 dny v týdnu), nepravidelnou, nebo též polodenní docházku.

Po domluvě je možné přijmout i děti mladší 2 let. Podmínkou je individuální péče v prvních adaptačních týdnech. Přijímáme i děti se zdravotním omezením (zde je potřeba se individuálně dopředu domluvit s koordinátorkou hlídání)

Přijímáme děti bez ohledu na trvalé bydliště a zaměstnanost rodičů až do naplnění naší kapacity.

KDO O VAŠE DĚTI V JEZÍRKU PEČUJE

O vaše děti pečuje stálý tým zkušených certifikovaných pečovatelek

Koordinátorka hlídání a hlavní pečovatelka – Blanka Mahelová (dětská sestra)

Další pečovatelky (absolventky rekvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách – pečovatelka o děti 0-15let) – Dana Vrabcová, Iveta Srbová, Stanislava Hromčíková, Jana Doktorová, Zlata Fabiánová, Jaroslava Ludvíková

PROVOZNÍ DOBA A STRAVOVÁNÍ

Provoz, včetně stravy (oběd + 2 svačiny, pitný režim), je zajištěn každý všední den od 7:00 do 16:00. V případě potřeby zajistíme i péči před či po otevírací době (platí se jako individuální hlídání, tj. 110Kč/hod)

STRAVNÉ

– 50 Kč/den (svačina 10Kč, oběd 30 Kč, svačina 10 Kč, pitný režim)

– 40Kč/ polodenní strava

– měsíční stravné při celodenní docházce cca 1 000 Kč

CENÍK JEZÍRKA PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Uvedené ceny jsou bez stravného, platí se vždy předem na každý měsíc. Prosíme platbu zasílejte na účet rodinného centra Studánka č. 230304608/0300.

DOCHÁZKA polodenní celodenní
(7 – 12 nebo 11 – 16) (7 – 16)
pravidelně 5 dní v týdnu 3 500 Kč/měs. 5 200 Kč/měs.
pravidelně 4 dny v týdnu 3 100 Kč/měs. 4 500 Kč/měs.
pravidelně 3 dny v týdnu 2 500 Kč/měs. 3 600 Kč/měs.
pravidelně 2 dny v týdnu 1 700 Kč/měs. 2 600 Kč/měs.
pravidelně 1 den v týdnu 900 Kč/měs. 1 400 Kč/měs.
nepravidelná docházka 250 Kč/den 400 Kč/den
mimo pracovní dobu 110 Kč/hod


JAK SE MŮŽETE DO JEZÍRKA PŘIHLÁSIT 

V případně zájmu vyplňte přihlášku (JEZÍRKO PŘIHLÁŠKA) případně i evidenční list (Evidenční list) a kontaktujte koordinátorku hlídání paní Blanku Mahelovou ( e-mail. studanka.jezirko@gmail.com, tel. tel: 775 050 558, nebo osobně v Jezírku – RC Sudánka, z.s., Riegrova 318, 66601 Tišnov).

Pokud máte jakékoli dotazy, obavy, případně individuální požadavky, neváhejte se na paní Mahelovou obrátit. Pokud je to v našich silách, snažíme se vyjít rodičům vstříc.

Naším cílem je, aby adaptace Vašeho dítěte u nás v Jezírku proběhla co nejlépe. Proto vítáme, pokud před „řádným“ nástupem chodíte s dítětem tz.“na zvykačku“. Její podobu si domluvte individuálně s paní Mahelovou podle Vašich možností a potřeb Vás a Vašeho dítěte.

Stále je možné se přihlašovat. Děti přijímáme do naplnění naší kapacity. Pokud uvažujete o využití péče v Jezírku, kontaktujte nás co nejdříve. Může se stát, že v průběhu školního roku budeme mít již plno a nebudeme vás moci přijmout.


Individuální péče

Individuální péčí rozumíme péči jedné pečovatelky o jedno dítě. Tato péče probíhá u nás ve třídě Jezírko (Vaše dítě zde bude mít pro sebe vyhrazenou jednu pečovatelku).

cena – 110 Kč/hod

Pokud máme volné kapacity, nabízíme i individuální péči u Vás doma či péči o nemocné děti nebo vyzvedávání dětí ze školních zařízení. . Pokud byste měli o tuto formu péče zájem, kontaktujte koordinátorku hlídání paní Blanku Mahelovou ( e-mail.studanka.jezirko@gmail.com , tel. tel: 775 050 558, nebo osobně v Jezírku – RC Sudánka, z.s., Riegrova 318, 66601 Tišnov). Pokusíme se Vám vytvořit nabídku na míru. Čím více dopředu se ozvete, tím větší je pravděpodobnost, že Vám budeme moci vyjít vstříc. Cena se bude odvíjet od toho, jak daleko za Vámi pečovatelka bude muset dojíždět.