Podzimní burza dětského oblečení 8. – 10. 10. 2018

Kapacita burzy je již naplněna. Omlouváme se, ale další formuláře pro prodej nyní nemůžeme přijmout. Pokud by se situace změnila, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

 

Přijďte prodat a nakoupit podzimní a zimní oblečení, obuv, hračky a další dětské potřeby pro děti od 0 do 15 let.

Kdy: 8. – 10. října 2018

Kde: v sokolovně, Drbalova 274, Tišnov

Výkup:    v pondělí od 10 do 17 hodin

Prodej:   v úterý od 9 do 17 hodin

Výdej:     ve středu od 13 do 17 hodin

Vstupné na burzu pro kupující je 10 Kč.

 

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Poplatek pro prodávající za účast na burze je 12% z prodaného (min. 50 Kč za jeden formulář). Prodávající může vyplnit více formulářů (max. 3) – prosím odlište je v názvu souboru pořadovým číslem. 

Formulář pro prodej si stáhnete zde. Použijte prosím pouze tento formulář. Provedli jsme v něm drobné změny, které ovlivní celkové zpracování. V novější verzi Microsoft Office je možné pracovat s formulářem až poté, co kliknete na políčko Povolit úpravy.

Vyplněný excel zašlete jako přílohu do pátku 28. září 2018 do 20 hodin na e-mail studanka.burza@gmail.com Do dvou pracovních dnů obdržíte potvrzení jeho příjmu. Z kapacitních důvodů přijmeme max. 140 formulářů. Zasílejte je proto co nejdříve. Po naplnění kapacity ukončíme příjem formulářů před uvedeným termínem!!! Pokud se rozhodnete zaslat formulář na poslední chvíli, doporučujeme ověřit si e-mailem, jestli bude přijat. 

Instrukce pro vyplnění formuláře na burzu:

Další informace:

Vítáme pomoc dobrovolníků na této burze. Prosím, kdokoliv máte zájem pomoci, přihlaste se na kontakt studanka.tisnov@gmail.com nebo na telefonu 777 706 721. Závazně přihlášení pomocníci (minimálně 4 hodiny) nebudou platit vstupní poplatky 50 Kč při prodeji a 10 Kč při nákupu. Dobrovolníkům rovněž nabízíme možnost přednostního nákupu. Za Váš čas předem děkujeme!