Partnerský vztah a naše potřeby – přednáška z cyklu Vztahy v rodině 11. 3. 2016

Na březen jsme pro vás připravili pokračování přednášek s manželi Fojtovými, které jsou zaměřené na zlepšení vztahů v rodině. Tentokrát budeme hledat odpovědi na to, jak vypadají vztahy v rodině a jaká je jejich hodnota, zda svého partnera využívám nebo jen zneužívám, jak neztratit své já v partnerském vztahu a jak v něm udržet rovnováhu.

Kdy: v pátek 11. března 2016, 16:30 – 18:30

Kde: v tělocvičně RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 200 Kč za osobu. Informace a rezervace na tel. 777 706 721 nebo e-mailem studanka.tisnov@gmail.com. V případě zájmu zajistíme hlídání dětí.

 

Na přednášku bude navazovat workshop k tématu partnerské vztahy. Uskuteční se v sobotu 12. března 2016 od 9:00 do 16:00. Nabízí prostor pro řešení individuálních problémů. Cena workshopu je 1 200 Kč za osobu.

 

Lektor: Mgr. Eva Fojtová – pracuje jako kouč s dětmi, rodiči, rodinami, dospělými a páry a pomáhá jim v hledání nefunkčních mechanizmů, které jsou příčinou jejich potíží a frustrací.

Lektor: Ing. Pavel Fojt – se věnuje koučování dospělých a poradenství v oblasti podnikání a rozvoje firem.

 

Uvedená aktivita je součástí projektu „Studánka – prostor pro rodičovský růst“. Je finančně podpořena z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.