Jak rozvíjet emoční inteligenci u dětí – SCIO – 31. 5. 2016

Potýkáte se se záchvaty vzteku u svých dětí? Chcete si více užít společnou radost? Přijďte se seznámit s konceptem emoční inteligence. Seminář společnosti SCIO bude zaměřen na představení konceptu emoční inteligence a stylu výchovy, který k rozvoji emoční inteligence vede. Zaměříme se na řešení konkrétních výchovných situací a problémů, v nichž hrají roli emoce. Účastníci budou mít možnost ovlivnit průběh semináře svými dotazy. Seminář volně navazuje na cyklus Příprava do školy bez stresu a s úsměvem.

 Kdy: v úterý 31. 5. 2016 od 16:30 – 19:30

Kde: v tělocvičně RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 180 Kč za osobu. Informace a rezervace na tel. 777 706 721 nebo e-mailem studanka.tisnov@gmail.com. V případě zájmu zajistíme hlídání dětí.

Lektor: Lukáš Šlehofer – zkušený lektor společnosti SCIO. Vystudoval FF UK. Je spoluautorem ScioCAMPů pro děti ve věku 8-15 let, zaměřených mj. na rozvoj kompetencí k učení, informační gramotnosti a rozvoj silných stránek osobnosti.

Uvedená aktivita je součástí projektu „Studánka – prostor pro rodičovský růst“. Je finančně podpořena z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV. Dále je součástí projektu „Služby pro rodiny v RC Studánka“ spolufinancovaného Jihomoravským krajem.