FONTÁNA LÁSKY – ZAPOJTE SE I VY!

 

Láska a manželství jsou propojené jako snubní prstýnky na svatebních oznámeních. Snubními prsteny se k sobě snoubí dva lidé. Představují jejich lásku i jejich osobnosti, vždyť je společně pečlivě vybírali. Když během svatebního obřadu navlékáte na prst prstýnek, dáváte tím tomu druhému kousek svého srdce, který má pořád u sebe. A kdykoli se na něj podívá, ví, že jste s ním.

U příležitosti Národního týdne manželství chce RC Studánka navázat na úspěšný srdíčkový Řetěz lásky a tentokrát vytvoří Fontánu lásky ze symbolických snubních prstenů.

Budeme rádi, když se do akce zapojíte i vy. Je to snadné. Z papíru formátu A4 jakékoli barvy ustřihněte dva proužky o šířce 3,5 cm každý. Na jeden napište svá jména (nebo jen iniciály) a datum svatby. Na druhý proužek můžete napsat, co pro vás manželství osobně znamená, nebo ho můžete nechat prázdný. Tyto proužky doneste do RC Studánka, Riegrova 318 (stačí hodit do schránky) do čtvrtka 1. 2. 2018. My je zalaminujeme a vytvoříme z nich propojené snubní prstýnky. Ty potom nainstalujeme na kašnu na náměstí.

Fontánu lásky si můžete prohlédnout v týdnu 12. – 18. 2. 2018. Před fontánou lásky se můžete i vyfotit a fotku sdílet na Facebooku nebo nám ji poslat na studanka.tisnov@gmail.cz.