Efektivní komunikace s dítětem s ADHD 13. 5. 2016

V květnu proběhne druhé setkání s Mgr. Markétou Dobiášovou v rámci projektu „Jak na ADHD aneb setkání rodičů hyperaktivních a neklidných dětí“. Společně si vysvětlíme principy efektivní komunikace a ukážeme si, jaké maličkosti mohou hrát v komunikaci s dítětem s ADHD významnou roli, jak je chápat a jak jejich znalost využít. Seminář je zaměřen prakticky a jeho součástí je i ukázka vhodných materiálů a pomůcek. Je vhodný jak pro rodiče, tak pro pedagogy a jejich asistenty.

 

Kdy: v pátek 13. května 2016 od 16:00 – 19:00

Kde: v RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov

Cena: 150 Kč za osobu. Informace a rezervace na tel. 777 706 721 nebo e-mailem studanka.tisnov@gmail.com. V případě zájmu zajistíme hlídání dětí (20 Kč za hodinu).

 

Lektorka: Mgr. Markéta Dobiášová je vedoucí Tréninku sociálních a emočních dovedností pro hyperaktivní a neklidné děti. Je spoluautorkou a lektorkou kurzů „Jak vychovávat dítě s ADHD“ a „Praktická doporučení pro práci s dítětem ADHD“. Své kurzy a publikace zaměřuje praktickým směrem.

 

Uvedená aktivita je součástí projektu „Studánka – prostor pro rodičovský růst“. Je finančně podpořena z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV. Dále je součástí projektu „Podpora rodičů a neformálně pečujících osob o děti s ADHD“ spolufinancovaného Jihomoravským krajem.