Jarní burza dětského oblečení 9.-11.3.2015

Přijďte prodat a nakoupit jarní a letní oblečení, obuv, hračky a další dětské potřeby pro děti od 0 do 15 let.

Kdy: 9. – 11. března 2015

Kde: v Sokolovně, Drbalova 274, Tišnov

Výkup: pondělí, 10 – 17 hodin
Prodej: úterý, 9 – 17 hodin
Výdej: středa, 13 – 17 hodin

Vstupné na burzu pro kupující je 10 Kč.
Poplatek pro prodávající za účast na burze je 12 % z prodaného zboží (min. 50 Kč).

burza_07 burza_09 burza_17

V rámci burzy bude probíhat charitní šatník, kam můžete darovat nepotřebné (či neprodané) věci (oblečení, obuv či doplňky, lůžkoviny a zbytky látek…), které pomohou například lidem bez domova nebo matkám a dětem v azylových domech.

Během burzy je možné si zakoupit zboží z charitního obchůdku „U BOBŘÍKA“ Tišnov, výrobky z chráněného bydlení Skryje, z nízkoprahu Čas Tišnov a z chráněných dílen Strážnice a Bystré.

Burza probíhá ve spolupráci s Katolickou vzdělávací jednotou a za podpory města Tišnova.

Formulář na burzu si, prosím, stáhněte a vyplňte. Vyplněný excel (formulář) zašlete jako přílohu emailu do úterý 3. března 2015 do 22 hodin na e-mail mishka264@gmail.com

Do dvou pracovních dnů obdržíte potvrzení přijetí vašeho formuláře. Z kapacitních důvodů přijmeme max. 140 formulářů. Zasílejte je proto co nejdříve.

Na burze vítáme pomoc dobrovolníků. Prosím, kdokoliv máte zájem pomoci, přihlaste se na kontakt radka.stepanovska@seznam.cz nebo na telefonu 777 706 724. Závazně přihlášení pomocníci (minimálně 4 hodiny) nebudou platit vstupní poplatky 50 Kč při prodeji a 10 Kč při nákupu.

Za Váš čas předem děkujeme!

Upozornění:

V době konání jarní burzy (tj. 9. – 11. 3. 2015) rušíme kroužky pro rodiče s dětmi (tj. Broučky a Kulíšky). Děkujeme za pochopení.

Instrukce pro vyplnění formuláře na burzu:

  1. Vyplňte oranžová pole v hlavičce (jméno, příjmení, telefon, adresa a e-mail)
  2. Vyplňujte položky v tabulce postupně od 1 do 50.
  3. Vyberte typ, dopište kategorie, popis, barvu, velikost a cenu. Jméno a příjmení v řádcích položek se vyplní automaticky. Od tabulky vpravo naleznete nápovědu pro kategorie v daných typech.
  4. Vyplněný soubor s formulářem uložte jako: Burza-příjmení.xls (např. Burza-Nováková.xls) a pošlete na adresu mishka264@gmail.com.

Děkujeme.